ARABIAN OUD

ARABIAN OUD JE najväčší svetový dodávateľ orientálnych vôní sa Arabian Oud, ktorý sa zaviazal používať iba tie najkvalitnejšie oleje a prísady. Kombinuje ich a vytvára sugestívne vône, ktoré vezmú našich zákazníkov na cestu, kde sa východ stretáva so západom, kde nádhera a tradícia vedú dialóg s kreativitou a súčasným luxusom. Arabian Oud je medzinárodná značka s 900 predajnými miestami v 35 krajinách po celom svete. Keďže sme rovnako nároční na výber našich komerčných prevádzok ako na naše suroviny, zriadili sme naše vlajkové predajne na Champs-Élysées v Paríži, Oxford Street v Londýne, Times Square v New Yorku a Dubaji, v Košiciach s 38 butikmi v najlepších nákupných centrách v krajine.

Každý z našich butikov je navrhnutý tak, aby prezentoval naše výnimočné vône prostredníctvom luxusného a pohlcujúceho zmyslového zážitku.
Zákazníkov privítajú typické vône čistého prírodného oudu, potom ich na neodolateľnú čuchovú cestu vedú poradcovia, ktorí s nimi zdieľajú svoju vášeň pre parfumy a svoje znalosti ingrediencií. Našich zamestnancov v predajniach školí Cinquième Sens, odborná olfaction spoločnosť, ktorá vyvinula svetoznámu techniku na nájdenie ideálneho parfumu pre človeka. Naším poslaním je preto pomôcť zákazníkom nájsť ideálnu vôňu, či už pre seba alebo svojich blízkych, ale tiež zabezpečiť, aby každý počas svojej návštevy dostal privilegované zaobchádzanie.

VÝNIMOČNÉ ORIENTÁLNE PARFUMY PREZENTOVANÉ VO VYNIKAJÚCICH FLAKÓNOCH

Náš tím svetoznámych parfumérov, ktorý je zárukou dokonalosti pre každé zloženie, skladá výnimočné orientálne parfumy prezentované vo vynikajúcich flakónoch. Nadčasové arabské kadidlo sa mieša na parfumy domova, čisté oud oleje najvyššej kvality, moderné vône v orientálnom štýle vo formáte vaporizéra: viac ako 400 produktov v portfóliu Arabian Oud je výsledkom alchýmie uznávanej po celom svete. Okrem širokej škály vôní navrhuje Arabian Oud aj jedinečné výtvory pre medzinárodné celebrity a členov kráľovských rodín. Mnoho arabských parfumov Oud už bolo ocenených na FIFI Awards, „Oscaroch“ parfumérie.