RAMON MOLVIZAR

Španielska niche parfuméria pre najnáročnejších, pre tých, ktorí hľadajú viac, ako sú bežné štandardy prvotriednej parfumérie.
Umenie , luxus, exkluzivita sú hlavné koncepty, ktoré Ramon Molvizar komunikuje so svojím zákazníkom. Filozofiou značky je príbeh lásky k vôňam…
U Ramona Molvizara je veľmi dôležitý a viditeľný prvok, použitie ušľachtilých kovov 23 karátového zlata a platiny v tej najčistejšej forme. Stovky zlatých častíc pudrujú Vašu pokožku a tak vytvárajú energetické pole očisty a pozitívnych vibrácií. Vzbudzujú tie najvznešenejšie a najintenzívnejšie pocity šťastia, luxusu a bohatstva.
Tieto parfumy sa zrodili na pobreží Stredozemného mora, v podhorí Sierra Nevada, v malom meste Molvizar. Tu sa spája tropické a alpské podnebie, preto dizajn flakónov sleduje geometriu kremeňa a kryštálov, ktoré mám dáva miestna príroda. Flakóny vyrábajú ručne tí najlepší španielsky sklári. Pri výrobe parfumu Ramon Molviraz používa tie najkvalitnejšie ingrediencie, ktoré produkuje príroda, ruže z Turecka, levanduľu z Provensálska, cédrové drevo z Atlasu či Virgínie.
Ramon Molvizar je nevšedné spojenie mnohých umení v jednom produkte. Čuchové umenie, sochárske umenie v ich flakónoch, umenie balenia, kreativity, umenie dizajnu. Toto všetko nám umožňuje konštatovať, že s Ramonom Molvizarom sa umenie stalo parfumom pre skutočných milovníkov umenia.
Táto krásna kolekcia si zaslúži pozornosť tých najsofistikovanejších nosov a tých, ktorí hľadajú viac, ako ponúka dnešný trh. Produkty Ramona Molvizara sú na dnešnom trhu takmer unikát.